Yazıcı Tamiri (Ankara) 0(312)2323417

Ankara Yazıcı Tamiri ve Satışı Yazıcılarınız için profesyonel çözümler sunuyoruz.
Ankara Maltepe,Çankaya,Öveçler,keçiören,dikmen,sıhhıye,Kızılay Yazıcı Tamiri
Yerinde servis ile Ankara ‘ da her noktaya ekibimiz hareket etmektedir.

Yazıcılarınız (printerleriniz) da arıza tespit ücreti almayıp, sizlere en uygun seçeneklerle servis imkanları sunuyoruz.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

                              
Bu tip yazıcıların çalışma ilkesi genel olarak nokta vuruşlu yazıcılar ile aynıdır. Vurma noktalarının yerini yüksek hızla baskı ortamına püskürtülen boyar madde alır. Yarı iletken teknolojisindeki gelişmeler bu tür yazıcıların baskı çözünürlüğünü yüksek düzeylere çıkarmıştır. Günümüzde en yüksek baskı çözünürlüğüne sahip yazıcılar bu tür yazıcılardır. Bu tür yazıcılar diğerlerine göre oldukça sessiz ve daha küçük yapıdadırlar.Bu tür yazıcılarda, matris biçiminde düzenlenmiş çok sayıda püskürtme memesine sahip olan yarıiletken baskı kafaları kullanılır.

Lazer Yazıcılar (printerler)

Son geliştirilen yazıcı türüdür. Sessiz, yüksek baskı kalitesine sahip ve diğer yazıcılara göre daha hızlıdır. Temel olarak fotokopi makinesine benzer bir baskı tekniği kullanırlar.Fotokopi makinesi ile lazer yazıcıyı birbirinden ayıran özellik; baskı kaynağının bilgisayardan gelen sayısal kodlarının olmasıdır.
Bilgisayardan gelen sinyaller lazer yardımı ile ışığa duyarlı baskı silindiri (davul-drum) üzerine çizilir. Bu işlem baskı silindirinin çizilen bölgelerinin durgun elektrikle yüklenmesini sağlar. Silindir üzerindeki durgun elektrikel yüklü alanlara baskı tozu parçacıkları (toner) yapışır. Yapışan baskı tozu, dönmekte olan baskı silidiri tarafından baskı ortamına (genellikle kâğıt) aktarılır. Baskı tozunun baskı ortamına sabıtlenmesi için baskı ortamı 100-150 °C civarında sıcaklığı olan sabitleme silindirleri arasından hızla geçirilir ve hava üflenerek soğutulurak baskı işlemi tamamlanır.
Son yıllarda renkli baskı yapabilen türleri de üretilen lazer yazıcılar, hızlı ve hesaplı olmaları nedeni ile ticari ve ticari olmayan kullanıcılar tarafından yaygın olarak kullanılırlar.Daha çok fotokopi gibi çoğaltma işlemlerinde kullanılır.
Nokta Vuruşlu Yazıcılar (Fatura Yazıcıları)

Nokta vuruşlu Yazıcılar, İgneli yazıcılar diye de Adlandırılır.
Bu Yazıcıların Özelliği Sürekli Form Kağıtlarına Aynı anda 3 yada 4 Nüshaya Kadar Baskı Yapabilmektedir.
Ankara Yazıcı Tamiri, Ankaranın Kızılay,Sıhhıye,Çankaya,Altındağ, Keçiören,Balgat, Mamak,Maltepe,Dikmen,Öveçler,Sokullu,İncirli,Bağlum,Bahçelievler,Tunalı Hilmi,Mustafa Kemal Mahallesi, Gibi Bir Çok Bölgesinde Nokta Vuruşlu Yazıcı Tamiri Yapmaktayız.
ankara yazici tamiri
hp yazici tamiri ankara
samsung yazici tamiri ankara
yazici tamiri ankara